Fuji Electric | Amtek

Operátorské panely

Operátorské panely převzala firma Fuji Electric od jiné zavedené japonské značky – Hakko electronics. Základní myšlenkou je propojitelnost s více přístroji a nezávislost na dodavateli díky obrovské nabídce driverů.

Jedním trendem, jemuž vyhoví přístroje TECHNOSHOT, je nízká cena při menších úhlopříčkách, ale s rozsáhlými funkcemi podobnými vyšším řadám. Druhým trendem je integrace speciálních vlastností (kapacitní touch, WiFi, VPN router apod.)

Zvláštním tématem je ve spojení se zmíněným VPN serverem využití cloud služeb Fuji Electric, které dále rozšiřuji možnosti vzdálené správy automatizačních aplikací a vytváří novou kategorii WMI (web machine interface). 

V9 SERIES

Aktuální řada operátorských panelů s veškerým potřebným komfortem, možností kapacitního touch displeje a funkcí VPN routeru. Provedení s úhlopříčkou 7" - 15".

TECHNOSHOT

Ekonomické provedení operátorských panelů s úhlopříčkou 7" a 10". I za nízkou cenu je zachována většina funkcí. Výhodné i jako brána mezi různými systémy. Sada ovladačů je totiž shodná s řadou MONITOUCH V9.

V8 & DALŠÍ UKONČENÉ ŘADY

MONITOUCH V8, V7, V6, jakož i původní displeje Hakko Electronics řad UGxxx jsou nasazeny v mnoha strojích asijské, italské a německé provenience. Jsou snadno zaměnitelné za nové řady Technoshot či V9, pokud jsou žádané jako náhradní díly.

WEB MACHINE INTERFACE

Uvádíme na trh prostředek pro nový svět WMI (Web Machine Interface) aneb nový pokrok v technice známých přístrojů typu HMI. Systém složený z VPN služby dálkového přístupu a cloudových služeb společnosti Fuji Electric, případně zákazníkových vlastních serverových systémů.

V-SFT VÝVOJOVÝ SW

Software pro přehlednou a intuitivní konfiguraci názorových obrazovek a ovládání technologického procesu. Ve verzi V-SFT V6.x je určen pro konfiguraci panelů MONITOUCH V9 a Technoshot; ve verzi V-SFT V5.x je určen pro všechny starší řady (V6, V7, V8).

TELLUS A V-SERVER

Real-time monitoring a řízení panelů umístěných ve výrobě a/nebo na strojních linkách ze vzdálených PC stanic. Verze lite je k dispozici zdarma i pro ekonomické panely typu Technoshot.

Potřebujete poradit nebo objednat? Napište nám nebo zavolejte!

Objednávky zboží, dotazy na stavy skladů nebo jiné obchodní věci:
automatizace@amtek.cz+420 547 125 579

Technické informace:
fuji@amtek.cz | +420 739 002 294

Majitel a provozovatel stránek a eshopu:

AMTEK, spol. s r.o.

IČO: 18824315
DIČ: CZ18824315

automatizační prvky - elektronické součástky - profilové systémy a projekty

Hlavní provozovna Brno

AMTEK, spol. s r.o.
Vídeňská 125, 619 00 Brno

Provozovna Praha

AMTEK, spol. s r.o.
Borského 989/1, 152 00 Praha

Provozovna Žilina

AMTEK, spol. s r.o.
Martina Rázusa 13a, 010 01 Žilina

STABILITA - ODBORNOST - VSTŘÍCNOST
Přejít nahoru