Fuji Electric | Amtek

Procesní instrumentace

V oboru procesní instrumentace nabízí Fuji Electric různé speciality a také ucelenou řadu vysílačů tlaku. Vysílače tlaku jsou jediným originálním evropským výrobkem ze závodu v Clermont-Ferrand, Francie.

Ve výrobních linkách importovaných z Asie jsou často obsaženy generačně starší přístroje, jako jsou autonomní regulátory či zapisovače hodnot. Segment ultrazvukového měření průtoku kapalin a vzduchu je zajímavým doplňkem běžnějších metod měření.

Nabídku korunují analyzátory plynů jak pro extraktivní tak pro InSitu měření.

Vysílače tlaku

Jedinou v Evropě vyráběnou produktovou řadou společnosti Fuji Electric jsou vysílače tlaku. Patří ke světové špičce v přesnosti, stabilitě a variabilitě a po světě se nasadilo více než milion kusů.

Ultrazvukové průtokoměry

Ultrazvukové průtokoměry Fuji Electric jsou k dispozici ve vložených provedeních do trubky (pro vzduch i kapalinu) anebo také v populárním příložném provedení. Široký rozsah průměru a materiálů potrubí díky ultrazvukovému principu.

Analyzátor plynů

Extraktivní analyzátory plynů založené na metodě NDIR (non dispersive infra red) s jednoduchým či dvojitým paprskem jsou schopny měření NOxů, SO, CO, metanu a také kyslíku doplňkovou metodou - to vše za účelem kvality emisí z kotlů a pecí. Zatímco pro účely regulace spalování je výhodnější použití analýz typu InSitu pomocí laserového analyzátoru doplněného nejprodávanější a technicky velmi zajímavou zirkoniovou sondou kyslíku. Samostatné analyzátory CO (pro skleníky) či víceplynový typ jsou zajímavými alternativami pro již zmíněná pokročilá, ale také dražší zařízení.

Regulátory teploty

Pro místní autonomní regulaci teploty je v nabídce společnosti Fuji Electric několik řad regulátorů v různých mechanických provedeních, s různými zobrazovanými hodnotami a s různým komfortem nastavování a diagnostických informací. Ke každému regulátoru je k dispozici komfortní konfigurační software pro PC.

Speciální procesní přístroje

Speciální měřicí metody, typicky pro měření průtoku plynů jsou k dispozici jako doplňky pro diferenciální vysílače tlaku. Tím je dána nabídka přístrojů pro měření energetických toků plynů a hlavně páry. Jako doplněk jsou měřiče elektrické energie a energie přenášené kapalinou (topnou vodou).

Potřebujete poradit nebo objednat? Napište nám nebo zavolejte!

Objednávky zboží, dotazy na stavy skladů nebo jiné obchodní věci:
automatizace@amtek.cz+420 547 125 579

Technické informace:
fuji@amtek.cz | +420 739 002 294

Majitel a provozovatel stránek a eshopu:

AMTEK, spol. s r.o.
Vídeňská 125, 619 00 Brno

IČO: 18824315
DIČ: CZ18824315

Obchodní podmínky
Ochrana osobních údajů
Amtek logo
STABILITA - ODBORNOST - VSTŘÍCNOST
Přejít nahoru